Szanowni Państwo, W dniu 29.08.2023 r. o godz. 19:00 zostaną otwarte zapisy dla dzieci i dorosłych, którzy kontynuują zajęcia z roku 2022/2023.
Zapisu będzie można dokonać po zalogowaniu do strefy rodzica. W tym terminie możliwość zapisu będą miały osoby, które uczęszczały na zajęcia do końca czerwca. Instrukcja zapisu zostanie wysłana na maila podanego w systemie SportsManago.
Osoby, które uczęszczały do nas w poprzednim roku szkolnym, ale nie pozostały z nami do końca trwania sezonu będą musiały ponownie przejść przez formularz rekrutacyjny w dniu zapisów 01.09.2023r. Dotychczasowe konto w Strefie Rodzica stało się nieaktywne i nie ma możliwości logowania.
Dla każdego uczestnika zajęć zostaje stworzona osobna zakładka w Strefie Rodzica (w przypadku uczęszczania rodzica z dzieckiem, rodzeństwa lub całych rodzin). Nawet jeśli jeden członek rodziny ma możliwość zapisów 29.08.2023 r., to nie może on dopisać syna/córki/rodzica, którzy wcześniej do nas nie uczęszczali, bądź ich karnet wygasł przed końcem sezonu. Takie osoby również muszą zrekrutować się 01.09.2023 r.
Zapisy dla nowych osób, które wcześniej nie uczęszczały na zajęcia do Akademii Leszka Blanika zostaną otwarte 01.09.2023 r. o godz. 19:00.
Najważniejsze informacje z tym związane:

  1. Otwarcie zapisów dla nowych uczestników zajęć – 01.09.2023 r. o godz. 19:00.
  2. Rekrutacja na zajęciach jest możliwa tylko i wyłącznie przez formularz rekrutacyjny na stronie https://akademiablanika.sportsmanago.pl/rekrutacja
  3. Grupa jaką Państwo mogą wybrać jest generowana automatycznie poprzez podanie nr PESEL uczestnika. Nie ma możliwości zapisu do grupy młodszej lub starszej rocznikowo.

  1. Harmonogram zajęć w tym również dostępność miejsc w grupach jest aktualna
    i zmienia się na bieżąco wraz z kolejnymi zapisami lub rezygnacjami uczestników zajęć – https://akademiablanika.pl/gimnastykasportowa/ 
  2. Uczestnicy zajęć, którzy byli z nami do końca roku szkolnego 2022/2023 mają pierwszeństwo zapisów na bieżący rok szkolny. W związku z tym, w niektórych grupach może już nie być wolnych miejsc.
  3. Po dokonaniu zapisu należy obowiązkowo aktywować konto w strefie rodzica, a następnie potwierdzić zapis. Całą instrukcję otrzymają Państwo bezpośrednio po dokonaniu zapisu.
  4. Opłaty dokonujemy tylko i wyłącznie poprzez konto w strefie rodzica. Prawidłowa kwota zostanie wygenerowana automatycznie po wyborze pakietu 4, 12 lub 24 tygodni zajęć. Kartę należy opłacić w ciągu 24h od dokonania zapisu. Brak opłaty karty w tym terminie będzie skutkował usunięciem zapisu i zwolnieniem miejsc dla kolejnych uczestników.

Prosimy Państwa o prawidłowe wprowadzenie danych osobowych oraz kontaktowych. Błędnie wpisany adres mailowy, telefon lub PESEL może skutkować brakiem możliwości utworzenia konta rodzica, a tym samym potwierdzenia zapisu. Zdajemy sobie sprawę, że ilość miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.
W przypadku, jeżeli dla kogoś zabraknie miejsca, bardzo prosimy o cierpliwość, być może znajdą się osoby, który nie potwierdzą swojego zapisu, nie opłacą w terminie karty lub zrezygnują po pierwszym miesiącu zajęć. 

Pozdrawiamy,
Zespół Akademii Leszka Blanika