Szanowni Państwo,

W dniu jutrzejszym 26.08.2022 ruszą zapisy na nowy sezon 2022/2023. Przed rozpoczęciem tego wydarzenia chcielibyśmy przekazać Państwu kilka istotnych informacji:

  1. Rekrutacja na zajęciach jest możliwa tylko i wyłącznie przez formularz rekrutacyjny na stronie https://akademiablanika.sportsmanago.pl/rekrutacjaBramka zapisów zostanie otwarta o godz. 8:00.
  2. Harmonogram zajęć w tym również dostępność miejsc w grupach, który widnieje na stronie internetowej https://akademiablanika.pl/info/ jest aktualny i zmienia się na bieżąco wraz z kolejnymi zapisami lub rezygnacjami uczestników zajęć.
  3. Uczestnicy zajęć, którzy byli z nami do końca roku szkolnego 2022/2023 mieli pierwszeństwo zapisów na bieżący rok szkolny. W związku z tym, w niektórych grupach może już nie być wolnych miejsc.
  4. Po dokonaniu zapisu należy obowiązkowo aktywować konto w strefie rodzica a następnie potwierdzić zapis. Całą instrukcję otrzymają Państwo bezpośrednio po dokonaniu zapisu.
  5. Opłaty dokonujemy tylko i wyłącznie poprzez konto w strefie rodzica – płatności 24. Prawidłowa kwota zostanie wprowadzona do 2-3h od zapisu. Kartę należy opłacić w ciągu 24h od dokonania zapisu. Brak opłaty karty w tym terminie będzie skutkował usunięciem zapisu.

Bardzo prosimy Państwa o spokój, prawidłowe wprowadzenie danych osobowych oraz kontaktowych. Błędnie wpisany adres mailowy, telefon lub PESEL może skutkować brakiem możliwości utworzenia konta rodzica a tym samym potwierdzenia zapisu. Zdajemy sobie sprawę, że miejsc dla wszystkich nie wystarczy i decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku, jeżeli dla kogoś zabraknie miejsca, bardzo prosimy o cierpliwość, być może znajdą się osoby, który nie potwierdzą swojego zapisu lub nie opłacą w terminie karty lub zrezygnują po pierwszym miesiącu zajęć. 

Przypominamy, że w wakacje godziny kontaktu oraz numery telefonów są inne niż w ciągu roku szkolnego. Więcej informacji na stronie – https://akademiablanika.pl/kontakt/