Już 6 września 2021r. rozpoczynamy nowy sezon 2021/2022.
Na samym wstępie chcieliśmy serdecznie podziękować za tak liczne zainteresowanie naszymi zajęciami gimnastycznymi.
Dołożymy wszelkich starań by nasze zajęcia sprostały oczekiwaniom Państwa oraz Państwa podopiecznych.

UWAGA informacje dot. obowiązkowej opłaty rocznej (obowiązuje od 10.2021-10.2022) prześlemy w drugiej połowie września!
W tym roku wprowadziliśmy kilka zmian, z którymi należy się zapoznać:

1. KARTY MAGNETYCZNE = brak papierowych karnetów!
odbiór kart następuję w dniu pierwszych zajęć. W związku z tym przez pierwszy tydzień recepcja będzie otwarta od godz. 16:00, aby wszyscy zdążyli odebrać karty przed zajęciami.
Aby odebrać kartę należy oddać podpisaną DEKLARACJĘ UCZESTNIKA wygenerowaną po zgłoszeniu rekrutacyjny. UWAGA dotyczy również osób, które uczęszczały do nas na zajęcia w ubiegłych latach.
Karta przynależy do Uczestnika przez cały rok szkolny i musi zostać zwrócona w ostatnim tygodniu roku szkolnego lub w przypadku wcześniejszego zakończenia przygody z ALB bezpośrednio po ostatnich zajęciach.
Kartę „doładowujemy” przez strefę rodzica!  Lub w recepcji Hali przed zajęciami. Wszystkie przelewy dokonane na konto bankowe związane z przedłużeniem karty nie zostaną uznane. Koszt zgubienia karty to 20 zł + blokada poprzedniej. Zapomnienie karty 5zł.
UWAGA! Zajęć nie odrabiamy, ważność odnowienia karty to 5 tygodni. W ciągu najbliższych 2-óch dni ważność pierwszego odnowienia zostanie poprawiona i będzie widoczna w strefie rodzica.

2. PROCEDURA WEJŚCIA NA HALĘ ULEGŁA ZMIANIE.
Po odbiorze karty następuje zejście do szatni. Przy pierwszych drzwiach wprowadziliśmy nowe stanowisko, które będzie obsługiwał pracownik aktywności karty. W przypadku, gdy karta nie została odpowiednio wcześniej aktywowana tzn. brak opłacenia kolejnego przedłużenia nastąpi blokada oraz zostaną Państwo poproszeni o powrót do recepcji. Po odbiciu karta zostaje z PAŃSTWEM lub DZIECKIEM – nie zbieramy ich jak dotychczas karnetów papierowych i nie oddajemy na koniec zajęć. Dlatego bardzo prosimy o niepozostawianie karty na wierzchu.

UWAGA! Karta jest aktywna 30 min przed zajęciami na których zapisany jest Uczestnik. Zajęć nie odrabiamy, próba odbicia karty w inny dzień lub drugi raz przez innego uczestnika zakończy się niepowodzeniem. Obecność dzieci na zajęciach będzie również weryfikowana przez trenerów.

3. SZATNIE.
Po przejściu przez bramki należy udać się do odpowiedniej szatni:
Szatnia męska jest dostępna przez cały tydzień dla grupy:
a) gimnastyka sportowa: 7/8, 9/11, 12/14, 15/17, średniozaawansowana, zaawansowana, dorośli
Szatnia damska jest dostępna przez cały tydzień dla grupy:
a) gimnastyka sportowa: 7/8, 9/11, 12/14, 15/17, średniozaawansowana, zaawansowana, dorośli
b) gimnastyka artystyczna: 7/10, 11/13, zaawansowana,

Szatnia „nowa” dodatkowa (koedukacyjna) utworzona została dla grup:
a) gimnastyka sportowa: 3,5/4 chłopcy + dziewczynki,
b) gimnastyka sportowa: 5/6 chłopcy + dziewczynki,
c) gimnastyka artystyczna: 5/6,
W których rodzice nie uczestniczą z dziećmi na zajęciach!
Przydział szatni dotyczy każdej godziny treningowej.
W przypadku, gdy rodzic uczęszcza na zajęcia wraz z dzieckiem należy skorzystać z szatni dostosowanej do płci rodzica np. tata + córka = szatnia męska, mama + syn = szatnia damska.

4. PO PRZEBRANIU.
Należy czekać na trenera, który odpowiednio wcześnie zaprosi Państwa na zajęcia i pokieruje na Halę.
RODZICE NIE ĆWICZĄCY
W przypadku dzieci z grup 3,5-4,5 lat oraz 5-6 będzie możliwość wejścia do szatni i przebrania dziecka.

Na obiekcie podczas zajęć może zostać tylko i wyłącznie jeden rodzic dziecka z grupy 3,5 – 4,5 lat posiadający paszport covidowy lub który wcześniej podpisał wypełnił kwestionariusz osobowy COVID-19.
Rodzice pozostałych osób, po przekazaniu trenerowi dziecka muszą opuścić obiekt. Odbiór dzieci po zajęciach odbywa się z szatni na poziomie -1.

5. STRÓJ.
Obowiązkowo należy posiadać strój na przebranie:
– koszulka, spodenki lub leginsy, SKARPETKI NA ZMIANĘ + KLAPKI !!! osoby nie posiadające obuwia na zmianę niezbędnęgo do przejścia z szatni na halę nie będą wpuszczani na zajęcia!
– włosy związane,
– woda w butelce plastikowej/ zakaz butelek SZKLANYCH,
– brak biżuterii,
– brak pomalowanych części ciała w przypadku dzieci – mowa o pomalowanych włosach/ twarzy (nie dotyczy delikatnego makijażu),
W przypadku brudnej odzieży lub braku stroju na przebranie Uczestnik nie zostanie dopuszczony do udziału w zajęciach.

6. PARKING.
Kolejny raz przypominamy o możliwości parkowania przy HALI WIDOWISKOWO-SPORTOWEJ, bo wiemy, że tych miejsc przy HALI LESZKA BLANIKA jest mało i na ten moment nie ulegnie to zmienia – mapka parkingów – https://akademiablanika.pl/parking/

7. SPÓŹNIENIA.
Kierujemy się z wielką prośbą o NIE SPÓŹNIANIE SIĘ. Rozumiemy, że każdemu się zdarza raz czy dwa, ale chcemy by mieli Państwo świadomość, że dołączanie zawodnika w trakcie zajęć wpływa na zaburzenie planu pracy trenera kosztem innych uczestników – tych PUNKTUALNYCH.
Jeśli z góry wiedzą Państwo, że godzina, na którą zapisali Państwo dzieci jest nie realną, prosimy o przemyślenie zmiany godziny lub dnia zajęć przy dłuższej współpracy.