Szanowni Państwo,
W związku ze wzrostem zachorowań na COVID-19 od dnia 17.10.2020r. miasto Gdańsk znajduje się w strefie czerwonej co wiąże się z wprowadzeniem nowych obostrzeń.

Jeśli chodzi o działalność Akademii – ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ zgodnie z dotychczasowym harmonogramem, natomiast sytuacja zmusza nas do wprowadzenie kilku zmian: 

1. Grupy młodsze t.j. gimnastyka sportowa grupy: 3-4, 5-6, 7-8 lat oraz gimnastyka artystyczna grupa 5-7 lat – możliwość przebywania 1 rodzica na obiekcie.
2. Grupy starsze t.j. gimnastyka sportowa: 9-13, 14-17, zaawansowane oraz gimnastyka artystyczna grupa 8-11 i zaawansowana – brak możliwości przebywania rodzica na obiekcie sportowym. Bardzo prosimy o potraktowanie sprawy poważnie, nie chcielibyśmy sytuacji, w której ochrona będzie musiała interwniować.
3. Karnety w grupach starszych dzieci odbierają samodzielnie, po uprzedniej opłacie na konto bankowe 13 1750 0012 0000 0000 3503 6075
4. Prosimy o możliwe wcześniejsze przebranie dziecka w odzież sportową przed zajęciami, tak by przychodząc na Halę było możliwie jak najbardziej przygotowane do zajęć, zostawiając w szatni kurtkę i buty.
5. Sugerujemy by podpisywać lub oznaczać bidony z wodą.
6. Od poniedziałku będzie można odbierać koszulki. Dotyczy to osób, które dokonały rejestracji przez system SORGA AZS i opłaciła składkę roczną. Dla osób, którzy tej czynności jeszcze nie zrobili, prosimy o dokonanie tej obowiązkowej opłaty – https://akademiablanika.pl/instrukcja/
7. Na obiekcie w dalszym ciągu jest obowiązek noszenia maseczki ochronnej oraz dezynfekcji rąk.

Zmiany te wchodzą w życie z dniem 19.10.2020r. Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość. Jak tylko sytuacja się poprawi i wrócimy do strefy żółtej, powrócimy do możliwości przebywania rodziców dzieci starszych. Życzymy zdrowia i spokoju w tym trudnym czasie.