Zbliża się rozpoczęcie nowego sezonu w Akademii Leszka Blanika AZS AWFiS – START 07.09.2020

AKTUALNY CENNIK ZAJĘĆ – https://www.akademiablanika.pl/cennik-ALB-2020-2021.pdf

Przed rozpoczęciem bardzo prosimy o opłatę zajęć do 04.09.2020 r. w celu potwierdzania zarezerwowanego miejsca w nowym sezonie. Osoby które nie opłacą karnetu do 04.09.2020 mogą zostać wykreślone z wybranego terminu zajęć.

Od nowego sezonu w związku z epidemią COVID-19:

– możliwa obecność tylko jednego rodzica na obiekcie,
– każdy rodzic obowiązkowo musi posiadać maseczkę ochronną,
– obowiązywać będą dwie strefy dla rodziców – dzieci 3-7 lat poziom 0, dla rodziców dzieci – 8-13 lat strefa na poziomie 1 (od recepcji schodkami w górę)
– bardzo prosimy przed pierwszymi zajęciami o zabranie kompletu dokumentów (oświadczenia + ksero polisy NNW + zgoda COVID-19). Osoby które już dostarczały dokumenty w ubiegłych latach (dot. przynależności klubowej) wystarczy dostarczyć skan polisy NNW oraz zgodę COVID-19. Osoby które nie posiadają polisy NNW lub będą uczęszczały na zajęcia pierwszy rok obowiązkowa należy wykupić pakiet startowy.
– węzeł szatniowy będzie dostępny, prosimy zabrać ze sobą strój na zmianę (spodenki lub leginsy + koszulka z krótkim rękawkiem + skarpetki na zmianę) oraz butelkę z wodą. Jeżeli zauważmy, ze dziecko nie zmieniło skarpet po całym dniu w szkole – nie będziemy wpuszczać na zajęcia. Na zajęciach prosimy aby dziewczynki miały zwiazane włosy, nie miały żadnej biżuterii, prosimy zadbać o to by dziecko nie wchodziło na zajęcia brudne po spożywaniu posiłku oraz porysowane pisakami/farbkami itp

Schemat działania po wejsciu na obiekt:
1. Zostawiamy dokumenty na recepcji i odbieramy karnet, 2. Schodzimy do szatni – poziom -1 3. Dzieci zostają odbierane z poziomu -14. Rodzic (możliwa obecność tylko jednego rodzica) może zostać na zajęciach za szybą na poziomie 0 lub 1 w zależności od wieku dziecka (miejsce wyznaczone przez kierownika obiektu). 5. Zakaz wchodzenia rodziców na salę! (z wyjątkiem osób ćwiczących w zajęciach dla dorosłych)

Bardzo dziekuję za skorzystanie z naszej oferty zajęć