Szanowni Państwo
Akademia Leszka Blanika z uwagą śledzi ogłaszane przez Rząd RP oraz Ministerstwo Sportu informacje związane z odmrażaniem zajęć sportowych.
Wszyscy z utęsknieniem czekamy na wznowienie zajęć gimnastycznych w miarę normalnych warunkach.
Ostatnie doniesienia dają nam już światełko w tunelu.

Istnieje szansa, iż w IV etapie, będziemy mogli w miarę możliwości wznowić w określonych normach zajęcia gimnastyczne na największej i najnowocześniejszej hali gimnastycznej w Polsce. Informujemy, iż wszystkie karnety na zajęcia będą honorowane po ponownym wdrożeniu zajęć gimnastycznych, a jeżeli sytuacja epidemiologiczna będzie się przedłużać się to będą one również do wykorzystania w nowym roku szkolny.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom kierowanym do nas mailowo i telefonicznie, pragniemy poinformować, że zaczęliśmy przygotowania do uruchomienia części zajęć z naszej oferty już w 3 etapie odmrażania sportu przy uwzględnieniu wszelkich standardów bezpieczeństwa jakie zaleca Rząd RP. O szczegółach poinformujemy Państwa w najbliższych dniach.

W oczekiwania na Państwa podopiecznych, zarządzający Halą dbając o zdrowie Państwa i Państwa pociech, dokonali gruntownego czyszczenia dołów z gąbkami.

DO ZOBACZENIA WKRÓTCE!!!