29.06 - 28.08.2020

Zapisy już otwarte

To zajęcia dla dzieci w przedziale wiekowym 3,5 - 17 lat oraz osób dorosłych. Kierujemy się tym, aby państwo oraz państwa pociechy mogły łączyć wakacyjny odpoczynek z aktywnością fizyczną w towarzystwie wykwalifikowanej kadry i swoich rówieśników.
Zajęcia Letniej Akademii będą odbywały się od poniedziałku do czwartku o godz. 17:00 - 18:00 i 18:15 - 19:45* (wybrane grupy)
gimnastyka sportowa
  • grupy podstawowe: 3,5 – 4,5 lat, 5 – 6 lat, 7 – 9 lat, 10 – 13 lat, 14 – 17 lat*
  • czas zajeć – 60 min
  • *czas zajęć – 90min (gr. 14-17)
gimnastyka artystyczna
  • grupy podstawowe: 5 – 7 lat,
    8
    – 11 lat
  • Czas zajeć – 60 min
zajęcia dla dorosłych
  • Gimnastyka podstawowa
  • Trening wzmacniający
  • Trening mobilności
  • Czas zajeć – 60 min
grupy zaawansowane
  • Gimnastyka sportowa
  • *UWAGA: osoby które nie uczęszczały do grupy w trakcie roku szkolnego lub nie ukończyły testów z wynikiem pozytywnym będą automatycznie usuwane z grupy po dokonaniu zapisu.
  • Czas zajeć – 90 min
“tydzień z ALB”
  • Dla osób, które chcą brać udział w zajęciach codziennie, w określonym terminie
  • Karnet wystawiany jest na jeden tydzień
  • Możliwość wyboru od jednego do czterech wejść
  • Brak możliwości odrabiania w innym terminie niż wyznaczony na karnecie
  • Ta sama cena dla wszystkich zajęć (60min)
  • Dziecko i rodzic może ćwiczyć w jednym czasie!

easy

501 zajęcia
  • Pakiety: rodzeństwo i rodzic-dziecko - 40 zł/os
  • całą rodziną do ALB - 35 zł/os

medium

902 zajęcia
  • Pakiety: rodzeństwo i rodzic-dziecko - 80 zł/os
  • całą rodziną do ALB - 70 zł/os

hard

1303 zajęcia
  • Pakiety: rodzeństwo i rodzic-dziecko - 120 zł/os
  • całą rodziną do ALB - 110 zł/os

full

1704 zajęcia
  • Pakiety: rodzeństwo i rodzic-dziecko - 160 zł/os
  • całą rodziną do ALB - 150 zł/os

“całe wakacje”
  • Dla osób, które chcą uczęszczać na zajęcia długoterminowo
  • Karnet wystawiany jest na całe wakacje od 29.06-27.08.2020
  • Korzystne ceny
  • Brak możliwości odrabiania w innym terminie, niż wyznaczone dni na karnecie
  • Przy zakupie karnetu na koniec wakacji obowiązuje kalkulacja kosztów dostępna tutaj
  • Dziecko i rodzic może ćwiczyć w jednym czasie!

Najtańszy

1404 zajęcia - 1x w tygodniu
  • konieczność zapisania dziecka do jednej grupy np. poniedziałek 17:00
  • Pakiety: rodzeństwo i rodzic-dziecko - 120 zł/os
  • całą rodziną do ALB - 100 zł/os

Korzystny

2408 wejść - 2x w tygodniu
  • konieczność zapisania dziecka do dwóch grup np. poniedziałek 17:00 i wtorek 17:00
  • Pakiety: rodzeństwo i rodzic-dziecko - 210 zł/os
  • całą rodziną do ALB - 190 zł/os

Sport

32012 wejść - 3x w tygodniu
  • konieczność zapisania dziecka do trzech grup np. poniedziałek 17:00, wtorek 17:00 i czwartek 17:00
  • Pakiety: rodzeństwo i rodzic-dziecko - 280 zł/os
  • całą rodziną do ALB - 260 zł/os

grupy 14-17 lat

1804 wejścia - 1x w tygodniu
  • 8 wejść - 280 zł konieczność uczęszczania 2x w tygodniu
  • Pakiety rodzinne: 4 zajęcia - 160 zł/os; 8 zajęć - 240 zł/os

grupy zaawansowane

2808 wejść - 2x w tygodniu
  • konieczność zapisania w poniedziałki i środy 18:00
  • w pakietach dla rodzin wielodzietnych 240zł/os/8 wejść
cennik zajęć dla dorosłych i gimnastyki artystycznej dostępny tutaj*

karnety
  • Kartę wstępu dostajemy przed pierwszymi zajęciami
  • Wejściówki z karnetu należy wykorzystać w zależnośći od wybranej opcji wakacyjnej
  • karnet obowiazkowo trzeba posiadać na każdych zajęciach
  • opłaty regulaminowe: brak karnetu (5 zł), duplikat karnetu (10 zł)
Strój i woda
    • na zajęciach obowiązuje odpowiedni strój
    • dla dziewczynek: leginsy, koszulka z krótki rękawkiem, skarpetki na zmianę
    • dla chłopców: krótkie spodenki, koszulka z krótki rękawkiem, skarpetki na zmianę
    • na zajęciach prosimy o zabranie ze sobą butelki z niegazowaną wodą
HARMONOGRAM
poniedziałek wtorek środa czwartek
17.00
Gim. art. gr. 5-7 lat
gim. artystyczna, gr. podstawowa
17.00
18.00
Prowadzący: Patrycja Gromek
Gim. art. gr. 5-7 lat
gim. artystyczna, gr. podstawowa
17.00
18.00
Prowadzący: Patrycja Gromek
17.30

poniedziałek

  • Gim. art. gr. 5-7 lat gim. artystyczna, gr. podstawowa · Prowadzący: Patrycja Gromek
    17.00 - 18.00

środa

  • Gim. art. gr. 5-7 lat gim. artystyczna, gr. podstawowa · Prowadzący: Patrycja Gromek
    17.00 - 18.00
poniedziałek wtorek środa czwartek
17.00
Gim. art. gr. 8-11 lat
gim. artystyczna, gr. podstawowa
17.00
18.00
Prowadzący: Patrycja Gromek
Gim. art. gr. 8-11 lat
gim. artystyczna, gr. podstawowa
17.00
18.00
Prowadzący: Patrycja Gromek
17.30

wtorek

czwartek

No events available!
No events available!
poniedziałek wtorek środa czwartek
17.00
Gim. sport. gr. zaawansowane
gim. sportowa, gr. zaawansowana
17.00
18.30
Prowadzący: Weronika Woźniak, Bartosz Czaja
Gim. sport. gr. zaawansowaneUWAGA: osoby które nie uczęszczały do grupy w trakcie roku szkolnego lub nie ukończyły testów z wynikiem pozytywnym będą automatycznie usuwane z grupy po dokonaniu zapisu
Gim. sport. gr. zaawansowane
gim. sportowa, gr. zaawansowana
17.00
18.30
Prowadzący: Weronika Woźniak, Bartosz Czaja
Gim. sport. gr. zaawansowaneUWAGA: osoby które nie uczęszczały do grupy w trakcie roku szkolnego lub nie ukończyły testów z wynikiem pozytywnym będą automatycznie usuwane z grupy po dokonaniu zapisu
17.30
18.00

poniedziałek

  • Gim. sport. gr. zaawansowane gim. sportowa, gr. zaawansowana · Prowadzący: Weronika Woźniak, Bartosz Czaja
    17.00 - 18.30

środa

  • Gim. sport. gr. zaawansowane gim. sportowa, gr. zaawansowana · Prowadzący: Weronika Woźniak, Bartosz Czaja
    17.00 - 18.30
poniedziałek wtorek środa czwartek
17.00
Gim. sportowa 14-17 lat
Gimnastyka sportowa
17.00
18.30
Prowadzący: Monika Eland, Piotr Wieczorek
Gim. sportowa 14-17 lat
Gimnastyka sportowa
17.00
18.30
Prowadzący: Monika Eland, Piotr Wieczorek
17.30
18.00

wtorek

  • Gim. sportowa 14-17 lat Gimnastyka sportowa · Prowadzący: Monika Eland, Piotr Wieczorek
    17.00 - 18.30

czwartek

  • Gim. sportowa 14-17 lat Gimnastyka sportowa · Prowadzący: Monika Eland, Piotr Wieczorek
    17.00 - 18.30
poniedziałek wtorek środa czwartek
17.00
Gim. sportowa 3,5-4,5 lat
gim. sportowa, gr. podstawowa
17.00
18.00
Prowadzący: Ola Buczkowska, Łukasz Borkowski
Gim. sportowa 3,5-4,5 lat
gim. sportowa, gr. podstawowa
17.00
18.00
Prowadzący: Ola Buczkowska, Łukasz Borkowski
Gim. sportowa 3,5-4,5 lat
gim. sportowa, gr. podstawowa
17.00
18.00
Prowadzący: Ola Buczkowska, Łukasz Borkowski
Gim. sportowa 3,5-4,5 lat
gim. sportowa, gr. podstawowa
17.00
18.00
Prowadzący: Ola Buczkowska, Łukasz Borkowski
17.30

poniedziałek

  • Gim. sportowa 3,5-4,5 lat gim. sportowa, gr. podstawowa · Prowadzący: Ola Buczkowska, Łukasz Borkowski
    17.00 - 18.00

wtorek

  • Gim. sportowa 3,5-4,5 lat gim. sportowa, gr. podstawowa · Prowadzący: Ola Buczkowska, Łukasz Borkowski
    17.00 - 18.00

środa

  • Gim. sportowa 3,5-4,5 lat gim. sportowa, gr. podstawowa · Prowadzący: Ola Buczkowska, Łukasz Borkowski
    17.00 - 18.00

czwartek

  • Gim. sportowa 3,5-4,5 lat gim. sportowa, gr. podstawowa · Prowadzący: Ola Buczkowska, Łukasz Borkowski
    17.00 - 18.00
poniedziałek wtorek środa czwartek
17.00
Gim. sportowa 5-6 lat
gim. sportowa, gr. podstawowa
17.00
18.00
Prowadzący: Kasia Miąskowska
Gim. sportowa 5-6 lat
gim. sportowa, gr. podstawowa
17.00
18.00
Prowadzący: Kasia Miąskowska
Gim. sportowa 5-6 lat
gim. sportowa, gr. podstawowa
17.00
18.00
Prowadzący: Kasia Miąskowska
Gim. sportowa 5-6 lat
gim. sportowa, gr. podstawowa
17.00
18.00
Prowadzący: Kasia Miąskowska
17.30

poniedziałek

  • Gim. sportowa 5-6 lat gim. sportowa, gr. podstawowa · Prowadzący: Kasia Miąskowska
    17.00 - 18.00

wtorek

  • Gim. sportowa 5-6 lat gim. sportowa, gr. podstawowa · Prowadzący: Kasia Miąskowska
    17.00 - 18.00

środa

  • Gim. sportowa 5-6 lat gim. sportowa, gr. podstawowa · Prowadzący: Kasia Miąskowska
    17.00 - 18.00

czwartek

  • Gim. sportowa 5-6 lat gim. sportowa, gr. podstawowa · Prowadzący: Kasia Miąskowska
    17.00 - 18.00
poniedziałek wtorek środa czwartek
17.00
Gim. sportowa 7-9 lat
gim. sportowa, gr. podstawowa
17.00
18.00
Prowadzący: Weronika Woźniak, Bartosz Czaja
Gim. sportowa 7-9 lat
gim. sportowa, gr. podstawowa
17.00
18.00
Prowadzący: Weronika Woźniak, Piotr Wieczorek
Gim. sportowa 7-9 lat
gim. sportowa, gr. podstawowa
17.00
18.00
Prowadzący: Weronika Woźniak, Bartosz Czaja
Gim. sportowa 7-9 lat
gim. sportowa, gr. podstawowa
17.00
18.00
Prowadzący: Weronika Woźniak, Bartosz Czaja
17.30

poniedziałek

  • Gim. sportowa 7-9 lat gim. sportowa, gr. podstawowa · Prowadzący: Weronika Woźniak, Bartosz Czaja
    17.00 - 18.00

wtorek

  • Gim. sportowa 7-9 lat gim. sportowa, gr. podstawowa · Prowadzący: Weronika Woźniak, Piotr Wieczorek
    17.00 - 18.00

środa

  • Gim. sportowa 7-9 lat gim. sportowa, gr. podstawowa · Prowadzący: Weronika Woźniak, Bartosz Czaja
    17.00 - 18.00

czwartek

  • Gim. sportowa 7-9 lat gim. sportowa, gr. podstawowa · Prowadzący: Weronika Woźniak, Bartosz Czaja
    17.00 - 18.00
poniedziałek wtorek środa czwartek
17.00
Gim. sportowa 10-13 lat
gim. sportowa, gr. podstawowa
17.00
18.00
Prowadzący: Monika Eland, Piotr Wieczorek
Gim. sportowa 10-13 lat
gim. sportowa, gr. podstawowa
17.00
18.00
Prowadzący: Monika Eland, Filip Sasnal
Gim. sportowa 10-13 lat
gim. sportowa, gr. podstawowa
17.00
18.00
Prowadzący: Monika Eland, Piotr Wieczorek
Gim. sportowa 10-13 lat
gim. sportowa, gr. podstawowa
17.00
18.00
Prowadzący: Monika Eland, Piotr Wieczorek
17.30

poniedziałek

  • Gim. sportowa 10-13 lat gim. sportowa, gr. podstawowa · Prowadzący: Monika Eland, Piotr Wieczorek
    17.00 - 18.00

wtorek

  • Gim. sportowa 10-13 lat gim. sportowa, gr. podstawowa · Prowadzący: Monika Eland, Filip Sasnal
    17.00 - 18.00

środa

  • Gim. sportowa 10-13 lat gim. sportowa, gr. podstawowa · Prowadzący: Monika Eland, Piotr Wieczorek
    17.00 - 18.00

czwartek

  • Gim. sportowa 10-13 lat gim. sportowa, gr. podstawowa · Prowadzący: Monika Eland, Piotr Wieczorek
    17.00 - 18.00
poniedziałek wtorek środa czwartek
17.00
zaj. dla dorosłych
Trening wzmacniający
17.00
18.00
Prowadzący: Agnieszka Zabrocka
zaj. dla dorosłych
Gimnastyka podstawowa
17.00
18.00
Prowadzący: Bartosz Czaja
zaj. dla dorosłych
Trening mobilności
17.00
18.00
Prowadzący: Adrian Łopatyński
zaj. dla dorosłych
Gimnastyka podstawowa
17.00
18.00
Prowadzący: Filip Sasnal
17.30

poniedziałek

  • zaj. dla dorosłych Trening wzmacniający · Prowadzący: Agnieszka Zabrocka
    17.00 - 18.00

wtorek

  • zaj. dla dorosłych Gimnastyka podstawowa · Prowadzący: Bartosz Czaja
    17.00 - 18.00

środa

  • zaj. dla dorosłych Trening mobilności · Prowadzący: Adrian Łopatyński
    17.00 - 18.00

czwartek

  • zaj. dla dorosłych Gimnastyka podstawowa · Prowadzący: Filip Sasnal
    17.00 - 18.00
No events available!

TESTY do grup średnio-zaawans.
i zaawans.


Wejście na linę (ilosć)
Opis ćwiczenia
Należy rozpocząć z odbicia z ziemi, wejść do czarnego znacznika na samej górze i bezpiecznie zejść (bez zeskakiwania).
Jeśli zawodnik jest w stanie kontynuować ćwiczenie, wykonuje kolejną linę bez dotykania podłoża

Punktacja
1 lina – 10 pkt
2 liny – 20 pkt
3 liny – 30 pkt


Brzuszki przy drabinkach
Opis ćwiczenia
Brzuszki wykonujemy ze zwisu tyłem do drabinki.
Zawodnik trzyma się 3 szczebla od góry i wykonuje uniesienie prostych nóg (złączonych i prostych) do pozycji 90 stopni

Punktacja
ilość zrobionych brzuszków (max 20 pkt)


Wskoki na skrzynkę
Opis ćwiczenia
Wyskoki na skrzynkę/ klocek wykonujemy 10 razy, na czas, bez zatrzymania, obunóż

Punktacja
max. 10 pkt.


Wytrzymanie podciągnięcia na poręczy
Opis ćwiczenia
Ze zwisu w podchwycie na górnej żerdzi zawodnik wykonuje podciągnięcie.
W tej pozycji z brodą ponad poziomem żerdzi powinien wytrzymać 20 sekund

Punktacja
20sek. – 10 pkt


Poziomka w rozkroku na poręczach
Opis ćwiczenia
Z siadu rozkrocznego na małych poręczach symetrycznych (trenażer) zawodnik wykonuje „poziomkę” przez 10 sekund.
Ćwiczenie liczy się od momentu, kiedy nogi przekraczają linię poręczy. Jeśli zawodnik opuści nogi poniżej linii poręczy
w trakcie próby lub w ogóle nie uniesie ponad poziom, ćwiczenie uznaje się za niezaliczone

Punktacja
10 sek. – 10 pkt.


Stanie na rękach przy drabinkach
Opis ćwiczenia
Stanie na rękach jest wykonywane przy ściennie lub drabince przez 10 sekund.
Zawodnik ustawia się tyłem do ściany i wchodzi do pozycji stania na rękach.
Oceniana jest sylwetka oraz czystość wykonania

Punktacja
max. 5 pkt. – ocena techniki wykonania


Wymyk, odmyk na drążku
Opis ćwiczenia
Wymyk i odmyk jest oceniany pod względem techniki wykonania i czystości.
Można wykonać go siłowo lub przez odbicie z ziemi. Nie ma możliwości pomocy drugiej osoby

Punktacja
max. 5 pkt. – sam wymyk lub sam odmyk
max. 10 pkt. – wymyk + odmyk

 
Wytrzymanie we wspięciu na palcach
Opis ćwiczenia
Ćwiczenie jest wykonywane na górnej równoważni. Zawodnik ustawia się pobok, na palcach z rękami do boku. Czas wykonania to 10 sekund, natomiast jeśli w trakcie ćwiczenia zawodnik zachwieje się, opuści piętę lub ręce, ćwiczenie zostaje przerwane

Punktacja
10 sek. – 5 pkt.


Wytrzymanie wagi przodem
Opis ćwiczenia
Ćwiczenie jest wykonywane na górnej równoważni.
Zawodnik ustawia się wzdłuż równoważni, ręce ma do boku, noga podnosi się minimalnie na wysokość pośladków (90 stopni),
w tej pozycji należy wytrzymać 10 sekund na prawej i 10 sekund na lewej nodze.
Jeśli zawodnik lekko się zachwieję nie zatrzymujemy czasu

Punktacja
10 sek. PN – 5 pkt.
10 sek. LN – 5 pkt.


Salto w przód z batutu
Opis ćwiczenia
Salto w przód wykonujemy w pozycji zgrupowanej (kulonej) z batutu do lądowania na twardy materac (NIE DO GĄBEK).
Oceniana jest technika, czystość i bezpieczne lądowanie.

Punktacja
max. 10 pkt. – ocena techniki wykonania


Rundak na planszy
Opis ćwiczenia
Rundak powinien zostać wykonany wzdłuż linii na planszy/ścieżce z wyskoku obunóż, a zakończony wyskokiem
i lądowaniem w tzw. „klei” (w tym samym, miejscu bez ruchu).  Oceniana jest technika, czystość i bezpieczne lądowanie

Punktacja
max. 10 pkt. – ocena techniki wykonania


Przeskok kuczny z górnej na dolną żerdź
Opis ćwiczenia
Do wyboru jest wejście lub wyskok na dolnej żerdzi do przysiadu, z tej pozycji zawodnik wykonuje przeskok
zakończony przejściem do zamachu na górnej żerdzi. Ćwiczenie wykonywane jest nad dołem z gąbkami

Punktacja
max. 5 pkt. – jeśli jest wykonane wejście na żerdź
max. 10 pkt – jeśli jest wykonany wyskok na żerdź


Skłon w przód z postawy zasadniczej
Opis ćwiczenia
Skłon o nogach złączonych wykonywany jest z małej równoważni.
Maksymalną ilość punktów można zdobyć jeśli zawodnik dotyka podłogi z podwyższenia przez wyznaczony czas.
Każda inna wysokość jest oceniana poniżej 10pkt

Punktacja
max. 10 pkt. – miarka


Dowolny szpagat
Opis ćwiczenia
Podczas wykonywania szpagatu biodro powinno być wkręcone (nie otwarte), kolana powinny być wyprostowane,
stopy naprężone, barki odchylone na tylną nogę, głowa podniesiona.
W przypadku szpagatu rozkrocznego, biodra powinny być ustawione równo, na linii, dłonie oparte o ziemię barki i tułów w jednej linii, głowa podniesiona.

Punktacja
max. 10 pkt. – ocena techniki


Mostek

Opis ćwiczenia
Ćwiczenie jest wykonane poprawnie jeśli w jednej linii znajdują się:
nadgarstek, łokieć i barki, a nogi są  złączone 
i wyprostowane.

Punktacja
max. 10 pkt. – ocena techniki

Regulamin

Regulamin, prosimy zapoznać się przed zapisem
NIE DRUKOWAĆ

kliknij tutaj

RODO

Dokument o ochronie danych osobowych RODO, prosimy zapoznać się przed zapisem
NIE DRUKOWAĆ

kliknij tutaj

klauzla informacyjna

Dokument o ochronie danych osobowych RODO, prosimy zapoznać się przed zapisem
NIE DRUKOWAĆ

kliknij tutaj

Oświadczenie rodziców / opiekunów prawnych

Oświadczenie rodziców/opiekunów, prosimy zapoznać się przed zapisem
kliknij tutaj
WYDRUKOWANY I PODPISANY DOKUMENT PRZYNIEŚĆ DO RECEPCJI

zgoda alb

Oświadczenie rodziców/opiekunów, dotyczące akceptacji regulaminu i pozostałych dokumentów. Prosimy zapoznać się przed zapisem
kliknij tutaj
WYDRUKOWANY I PODPISANY DOKUMENT PRZYNIEŚĆ DO RECEPCJI

ZAPISY
Privacy Settings
We use cookies to enhance your experience while using our website. If you are using our Services via a browser you can restrict, block or remove cookies through your web browser settings. We also use content and scripts from third parties that may use tracking technologies. You can selectively provide your consent below to allow such third party embeds. For complete information about the cookies we use, data we collect and how we process them, please check our Privacy Policy
Youtube
Consent to display content from Youtube
Vimeo
Consent to display content from Vimeo
Google Maps
Consent to display content from Google