Gimnastyka Sportowa

Wszystkie ćwiczenia gimnastyczne łączą w sobie pierwiastek siły, koordynacji i elegancji. 
Podczas zajęć oprócz rozwoju poszczególnych grup mięśniowych dziecko ćwiczy prawidłową postawę, równowagę i gibkość, które są niezbędne do wykonania wielu efektownych elementów gimnastycznych.
Więcej
Zapisz się
Cel Zajęć
  • wzmocnienie siły mięśni i poprawa postawy ciała
  • lepsza równowaga i koordynacja ruchowa
  • większa wytrzymałość i pewność siebie
  • harmonijny rozwój
  • optymalne przygotowanie do innych dyscyplin sportu
Kategorie wiekowe
  • 3,5 – 4,5 lat
  • 5 – 6 lat
  • 7 – 8 lat
  • 9 – 13 lat
    (
    *trenerzy dokonują podziału na 2 poziomy zaawansowania)
  • 14 – 17 lat
  • grupy średnio zaawans. i zaawansowane (zapis możliwy tylko po przejściu testów – więcej)
Czas zajęć
  • 3,5 – 13 lat – 55 min
  • 14 – 17 lat – 90 min
  • grupy zaawansowane – 90 min
    Poziomy – I, II, III
Opłata roczna
  • opłata członkowska AZS
  • w ramach członkostwa otrzymujemy NNW oraz koszulkę klubową
  • opłaty dokonujemy w pierwszym miesiącu zajęć
  • opłata jest obowiązkowa dla każdego uczestnika zajęć
  • instrukcja wypełniania wniosku dostępna tutaj
Karnet
  • kartę wstępu dostajemy przed pierwszymi zajęciami
  • karnet ważny jest przez 5 tygodni
  • karnet obowiazkowo trzeba posiadać na każdych zajęciach
  • opłaty regulaminowe: brak karnetu (5 zł), duplikat karnetu (10 zł)
  • Przy zakupie karnetu na koniec roku szkolnego obowiązuje kalkulacja kosztów dostępna tutaj
Strój i woda
    • na zajęciach obowiązuje odpowiedni strój
    • dla dziewczynek: leginsy, koszulka z krótki rękawkiem, skarpetki na zmianę
    • dla chłopców: krótkie spodenki, koszulka z krótki rękawkiem, skarpetki na zmianę
    • na zajęciach prosimy o zabranie ze sobą butelki z niegazowaną wodą
Cennik / Pakiety zniżkowe
  • opłat dokonujemy za karnet 4, 8 lub 12 wejść
  • dostępne są pakiety zniżkowe: rodzic-dziecko, rodzeństwo oraz całą rodziną do ALB (3 os i więcej). W trakcie zapisu dla każdej osoby wypełniamy formularz osobno!
  • nie ma możliwość wykupienia zajęć na kwartał lub semestr
  • płatności dokonujemy na konto bankowe lub kartą w recepcji
Harmonogram
  • po wybraniu dnia i godziny zajęć w formularzu rekrutacyjnym przychodzimy na wybrane zajęcia
  • niestety nie ma możliwości odrabiania zajęć w innym dniu
  • dni wolne od zajeć zawsze są uzwględnianie podczas wystawiania karnetu
Zapisy
  • zapisów dokonujemy wypełniając formularz rekrutacyjny
  • przy wejściu jednorazowym nie ma konieczności zapisu przez internet*
    *w przypadku braku miejsca w grupie zastrzegamy sobie prawo do braku możliwości wejścia na zajęcia
  • po zapisaniu na wybrane zajęcia należy przyjść z wypełnionymi dokumentami i odebrać karnet w recepcji
CENNIK

wejście jednorazowe

40zajęcia 55 min
  • bez konieczności zapisu*
  • zajęcia 90min - 50 zł
  • wejściówka jest jednorazowa i nie przechodzi w karnet
  • pakiet całą rodziną do ALB - 35 zł/os
  • *w przypadku, gdy grupa jest pełna pierszeństwo mają osoby zapisane do grupy z wykupionym karnetem

Najtańszy

1404 zajęcia - 1x w tygodniu
  • czas trwania zajęć 55 min
  • ważność karnetu 5 tygodni
  • konieczność zapisu do jednej grupy np. poniedziałek 17:00
  • Pakiety: rodzeństwo i rodzic-dziecko - 120 zł/os
  • całą rodziną do ALB - 110 zł/os

Korzystny

2208 wejść - 2x w tygodniu
  • czas trwania zajęć 55 min
  • ważność karnetu 5 tygodni
  • konieczność zapisania dziecka do dwóch grup np. poniedziałek 17:00 i środa 18:00
  • Pakiety: rodzeństwo i rodzic-dziecko - 200 zł/os
  • całą rodziną do ALB - 190 zł/os

Sport

29012 wejść - 3x w tygodniu
  • czas trwania zajęć 55 min
  • ważność karnetu 5 tygodni
  • konieczność zapisania dziecka do trzech grup np. poniedziałek 17:00, środa 18:00 i czwartek 17:00
  • Pakiety: rodzeństwo i rodzic-dziecko - 270 zł/os
  • całą rodziną do ALB - 270 zł/os

grupy 14-17 lat

1804 wejścia - 1x w tygodniu
  • czas trwania zajęć 90 min
  • ważność karnetu 5 tygodni
  • konieczność zapisu do jednej grupy np. poniedziałek 17:00
  • karnet na 8 zajęć (2x w tygodniu) - 270 zł
  • Pakiety rodzinne: 4 zajęcia - 160 zł/os; 8 zajęć - 240 zł/os

śr. zaawans. i zaawans

2708 wejść - min. 2x w tygodniu
  • czas trwania zajęć 55 min
  • ważność karnetu 5 tygodni
  • konieczność zapisu do minimum dwóch grup w tygodniu
  • 12 zajęć - 340 zł
  • w pakietach dla rodzin wielodzietnych 240zł/os/8 wejść, 310zł/os/12 wejść

HARMONOGRAM 2020/2021

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
17.00 - 18.00
grupa 3,5-4,5 lat
Gimnastyka sportowa
17.00
17.55
Prowadzący: Ola Buczkowska, Filip Sasnal
grupa 3,5-4,5 lat
Gimnastyka sportowa grupa I
17.00
17.55
Prowadzący: Ola Buczkowska, Filp Sasnal

grupa 3,5-4,5 lat
Gimnastyka sportowa grupa II
17.00
17.55
Prowadzący: Patrycja Gromek, Ewelina Skrentna
grupa 3,5-4,5 lat
Gimnastyka sportowa
17.00
17.55
Prowadzący: Ola Buczkowska, Filp Sasnal
grupa 3,5-4,5 lat
Gimnastyka sportowa grupa I
17.00
17.55
Prowadzący: Ola Buczkowska, Filp Sasnal

grupa 3,5-4,5 lat
Gimnastyka sportowa grupa II
17.00
17.55
Prowadzący: Patrycja Gromek, Ewelina Skrentna
grupa 3,5-4,5 lat
Gimnastyka sportowa
17.00
17.55
Prowadzący: Ola Buczkowska, Filp Sasnal

poniedziałek

  • grupa 3,5-4,5 lat Gimnastyka sportowa · Prowadzący: Ola Buczkowska, Filip Sasnal
    17.00 - 17.55

wtorek

  • grupa 3,5-4,5 lat Gimnastyka sportowa grupa I · Prowadzący: Ola Buczkowska, Filp Sasnal
    17.00 - 17.55
  • grupa 3,5-4,5 lat Gimnastyka sportowa grupa II · Prowadzący: Patrycja Gromek, Ewelina Skrentna
    17.00 - 17.55

środa

  • grupa 3,5-4,5 lat Gimnastyka sportowa · Prowadzący: Ola Buczkowska, Filp Sasnal
    17.00 - 17.55

czwartek

  • grupa 3,5-4,5 lat Gimnastyka sportowa grupa I · Prowadzący: Ola Buczkowska, Filp Sasnal
    17.00 - 17.55
  • grupa 3,5-4,5 lat Gimnastyka sportowa grupa II · Prowadzący: Patrycja Gromek, Ewelina Skrentna
    17.00 - 17.55

piątek

  • grupa 3,5-4,5 lat Gimnastyka sportowa · Prowadzący: Ola Buczkowska, Filp Sasnal
    17.00 - 17.55
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
17.00 - 18.00
grupa 5-6 lat
Gimnastyka sportowa
17.00
17.55
Prowadzący: Kasia Miąskowska, Łukasz Borkowski
grupa 5-6 lat
Gimnastyka sportowa
17.00
17.55
Prowadzący: Kasia Miąskowska, Łukasz Borkowski
grupa 5-6 lat
Gimnastyka sportowa
17.00
17.55
Prowadzący: Dominika Grabowska, Łukasz Borkowski
grupa 5-6 lat
Gimnastyka sportowa
17.00
17.55
Prowadzący: Dominika Grabowska, Łukasz Borkowski
grupa 5-6 lat
Gimnastyka sportowa grupa I
17.00
17.55
Prowadzący: Kasia Miąskowska, Łukasz Borkowski

grupa 5-6 lat
Gimnastyka sportowa grupa II
17.00
17.55
Prowadzący: Monika Eland, Dawid Węglarz
18.00 - 19.00
grupa 5-6 lat
Gimnastyka sportowa
18.00
18.55
Prowadzący: Ola Buczkowska, Filip Sasnal
grupa 5-6 lat
Gimnastyka sportowa
18.00
18.55
Prowadzący: Ola Buczkowska, Filip Sasnal
grupa 5-6 lat
Gimnastyka sportowa
18.00
18.55
Prowadzący: Ola Buczkowska, Filip Sasnal
grupa 5-6 lat
Gimnastyka sportowa
18.00
18.55
Prowadzący: Ola Buczkowska, Filip Sasnal
grupa 5-6 lat
Gimnastyka sportowa
18.00
18.55
Prowadzący: Ola Buczkowska, Filip Sasnal

poniedziałek

  • grupa 5-6 lat Gimnastyka sportowa · Prowadzący: Kasia Miąskowska, Łukasz Borkowski
    17.00 - 17.55
  • grupa 5-6 lat Gimnastyka sportowa · Prowadzący: Ola Buczkowska, Filip Sasnal
    18.00 - 18.55

wtorek

  • grupa 5-6 lat Gimnastyka sportowa · Prowadzący: Kasia Miąskowska, Łukasz Borkowski
    17.00 - 17.55
  • grupa 5-6 lat Gimnastyka sportowa · Prowadzący: Ola Buczkowska, Filip Sasnal
    18.00 - 18.55

środa

  • grupa 5-6 lat Gimnastyka sportowa · Prowadzący: Dominika Grabowska, Łukasz Borkowski
    17.00 - 17.55
  • grupa 5-6 lat Gimnastyka sportowa · Prowadzący: Ola Buczkowska, Filip Sasnal
    18.00 - 18.55

czwartek

  • grupa 5-6 lat Gimnastyka sportowa · Prowadzący: Dominika Grabowska, Łukasz Borkowski
    17.00 - 17.55
  • grupa 5-6 lat Gimnastyka sportowa · Prowadzący: Ola Buczkowska, Filip Sasnal
    18.00 - 18.55

piątek

  • grupa 5-6 lat Gimnastyka sportowa grupa I · Prowadzący: Kasia Miąskowska, Łukasz Borkowski
    17.00 - 17.55
  • grupa 5-6 lat Gimnastyka sportowa grupa II · Prowadzący: Monika Eland, Dawid Węglarz
    17.00 - 17.55
  • grupa 5-6 lat Gimnastyka sportowa · Prowadzący: Ola Buczkowska, Filip Sasnal
    18.00 - 18.55
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
17.00 - 18.00
grupa 7-8 lat
Gimnastyka sportowa
17.00
17.55
Prowadzący: Weronika Woźniak, Bartosz Czaja
grupa 7-8 lat
Gimnastyka sportowa
17.00
17.55
Prowadzący: Monika Eland, Dawid Węglarz
grupa 7-8 lat
Gimnastyka sportowa
17.00
17.55
Prowadzący: Weronika Woźniak, Bartosz Czaja
grupa 7-8 lat
Gimnastyka sportowa
17.00
17.55
Prowadzący: Weronika Woźniak, Bartosz Czaja
grupa 7-8 lat
Gimnastyka sportowa
17.00
17.55
Prowadzący: Weronika Woźniak, Bartosz Czaja
18.00 - 19.00
grupa 7-8 lat
Gimnastyka sportowa
18.00
18.55
Prowadzący: Kasia Miąskowska, Łukasz Borkowski
grupa 7-8 lat
Gimnastyka sportowa
18.00
18.55
Prowadzący: Kasia Miąskowska, Łukasz Borkowski
grupa 7-8 lat
Gimnastyka sportowa
18.00
18.55
Prowadzący: Dominika Grabowska, Łukasz Borkowski
grupa 7-8 lat
Gimnastyka sportowa
18.00
18.55
Prowadzący: Dominika Grabowska, Łukasz Borkowski
grupa 7-8 lat
Gimnastyka sportowa
18.00
18.55
Prowadzący: Kasia Miąskowska, Łukasz Borkowski

poniedziałek

  • grupa 7-8 lat Gimnastyka sportowa · Prowadzący: Weronika Woźniak, Bartosz Czaja
    17.00 - 17.55
  • grupa 7-8 lat Gimnastyka sportowa · Prowadzący: Kasia Miąskowska, Łukasz Borkowski
    18.00 - 18.55

wtorek

  • grupa 7-8 lat Gimnastyka sportowa · Prowadzący: Monika Eland, Dawid Węglarz
    17.00 - 17.55
  • grupa 7-8 lat Gimnastyka sportowa · Prowadzący: Kasia Miąskowska, Łukasz Borkowski
    18.00 - 18.55

środa

  • grupa 7-8 lat Gimnastyka sportowa · Prowadzący: Weronika Woźniak, Bartosz Czaja
    17.00 - 17.55
  • grupa 7-8 lat Gimnastyka sportowa · Prowadzący: Dominika Grabowska, Łukasz Borkowski
    18.00 - 18.55

czwartek

  • grupa 7-8 lat Gimnastyka sportowa · Prowadzący: Weronika Woźniak, Bartosz Czaja
    17.00 - 17.55
  • grupa 7-8 lat Gimnastyka sportowa · Prowadzący: Dominika Grabowska, Łukasz Borkowski
    18.00 - 18.55

piątek

  • grupa 7-8 lat Gimnastyka sportowa · Prowadzący: Weronika Woźniak, Bartosz Czaja
    17.00 - 17.55
  • grupa 7-8 lat Gimnastyka sportowa · Prowadzący: Kasia Miąskowska, Łukasz Borkowski
    18.00 - 18.55
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
17.00 - 18.00
grupa 9-13 lat
Gimnastyka sportowa: poziom I i II
17.00
17.55
Prowadzący: Monika Eland, Piotr Wieczorek, Dawid Węglarz
grupa 9-13 lat
Gimnastyka sportowa: poziom I i II
17.00
17.55
Prowadzący: Gabrysia Janik, Piotr Wieczorek
grupa 9-13 lat
Gimnastyka sportowa: poziom I i II
17.00
17.55
Prowadzący: Monika Eland, Piotr Wieczorek, Dawid Węglarz
grupa 9-13 lat
Gimnastyka sportowa: poziom I i II
17.00
17.55
Prowadzący: Gabrysia Janik, Piotr Wieczorek
grupa 9-13 lat
Gimnastyka sportowa: poziom I i II
17.00
17.55
Prowadzący: Piotr Wieczorek
18.00 - 19.00
grupa 9-13 lat
Gimnastyka sportowa: poziom I i II
18.00
18.55
Prowadzący: Piotr Wieczorek, Dawid Węglarz
grupa 9-13 lat
Gimnastyka sportowa: poziom I i II
18.00
18.55
Prowadzący: Weronika Woźniak, Dawid Węglarz
grupa 9-13 lat
Gimnastyka sportowa: poziom I i II
18.00
18.55
Prowadzący: Piotr Wieczorek, Dawid Węglarz
grupa 9-13 lat
Gimnastyka sportowa: poziom I i II
18.00
18.55
Prowadzący: Weronika Woźniak, Bartosz Czaja
grupa 9-13 lat
Gimnastyka sportowa: poziom I i II
18.00
18.55
Prowadzący: Piotr Wieczorek, Dawid Węglarz
19.00 - 20.00
grupa 9-13 lat
Gimnastyka sportowa
19.00
19.55
Prowadzący: Piotr Wieczorek, Dawid Węglarz
grupa 9-13 lat
Gimnastyka sportowa
19.00
19.55
Prowadzący: Weronika Woźniak, Dawid Węglarz
grupa 9-13 lat
Gimnastyka sportowa
19.00
19.55
Prowadzący: Piotr Wieczorek, Dawid Węglarz
grupa 9-13 lat
Gimnastyka sportowa
19.00
19.55
Prowadzący: Weronika Woźniak, Bartosz Czaja

poniedziałek

  • grupa 9-13 lat Gimnastyka sportowa: poziom I i II · Prowadzący: Monika Eland, Piotr Wieczorek, Dawid Węglarz
    17.00 - 17.55
  • grupa 9-13 lat Gimnastyka sportowa: poziom I i II · Prowadzący: Piotr Wieczorek, Dawid Węglarz
    18.00 - 18.55
  • grupa 9-13 lat Gimnastyka sportowa · Prowadzący: Piotr Wieczorek, Dawid Węglarz
    19.00 - 19.55

wtorek

  • grupa 9-13 lat Gimnastyka sportowa: poziom I i II · Prowadzący: Gabrysia Janik, Piotr Wieczorek
    17.00 - 17.55
  • grupa 9-13 lat Gimnastyka sportowa: poziom I i II · Prowadzący: Weronika Woźniak, Dawid Węglarz
    18.00 - 18.55
  • grupa 9-13 lat Gimnastyka sportowa · Prowadzący: Weronika Woźniak, Dawid Węglarz
    19.00 - 19.55

środa

  • grupa 9-13 lat Gimnastyka sportowa: poziom I i II · Prowadzący: Monika Eland, Piotr Wieczorek, Dawid Węglarz
    17.00 - 17.55
  • grupa 9-13 lat Gimnastyka sportowa: poziom I i II · Prowadzący: Piotr Wieczorek, Dawid Węglarz
    18.00 - 18.55
  • grupa 9-13 lat Gimnastyka sportowa · Prowadzący: Piotr Wieczorek, Dawid Węglarz
    19.00 - 19.55

czwartek

  • grupa 9-13 lat Gimnastyka sportowa: poziom I i II · Prowadzący: Gabrysia Janik, Piotr Wieczorek
    17.00 - 17.55
  • grupa 9-13 lat Gimnastyka sportowa: poziom I i II · Prowadzący: Weronika Woźniak, Bartosz Czaja
    18.00 - 18.55
  • grupa 9-13 lat Gimnastyka sportowa · Prowadzący: Weronika Woźniak, Bartosz Czaja
    19.00 - 19.55

piątek

  • grupa 9-13 lat Gimnastyka sportowa: poziom I i II · Prowadzący: Piotr Wieczorek
    17.00 - 17.55
  • grupa 9-13 lat Gimnastyka sportowa: poziom I i II · Prowadzący: Piotr Wieczorek, Dawid Węglarz
    18.00 - 18.55
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
18.00 - 19.00
grupa 14-17 lat
Gimnastyka sportowa
18.00
19.30
Prowadzący: Monika Eland, Piotr Wieczorek
grupa 14-17 lat
Gimnastyka sportowa
18.00
19.30
Prowadzący: Monika Eland, Piotr Wieczorek
19.00 - 20.00

wtorek

  • grupa 14-17 lat Gimnastyka sportowa · Prowadzący: Monika Eland, Piotr Wieczorek
    18.00 - 19.30

czwartek

  • grupa 14-17 lat Gimnastyka sportowa · Prowadzący: Monika Eland, Piotr Wieczorek
    18.00 - 19.30
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
18.00 - 19.00
grupy zaawans.
Gimnastyka sportowa grupy zaawansowane
18.00
19.30
Prowadzący: Monika Eland, Weronika Woźniak, Bartosz Czaja
grupy zaawans.
Gimnastyka sportowa grupy zaawansowane
18.00
19.30
Prowadzący: Monika Eland, Weronika Woźniak, Bartosz Czaja
grupy zaawans.
Gimnastyka sportowa grupy zaawansowane
18.00
19.30
Prowadzący: Monika Eland, Weronika Woźniak, Bartosz Czaja
19.00 - 20.00

poniedziałek

  • grupy zaawans. Gimnastyka sportowa grupy zaawansowane · Prowadzący: Monika Eland, Weronika Woźniak, Bartosz Czaja
    18.00 - 19.30

środa

  • grupy zaawans. Gimnastyka sportowa grupy zaawansowane · Prowadzący: Monika Eland, Weronika Woźniak, Bartosz Czaja
    18.00 - 19.30

piątek

  • grupy zaawans. Gimnastyka sportowa grupy zaawansowane · Prowadzący: Monika Eland, Weronika Woźniak, Bartosz Czaja
    18.00 - 19.30
No events available!

dostępność miejsc można sprawdzić przez stronę internetową – klikając tutaj
Zastrzegamy sobie prawo do:
1. zmiany trenera prowadzącego grupę
2. przydziału tylko jednego trenera do grupy w przypadku grup o małej liczebności
3. nie utworzenia grupy w przypadku małej ilości zapisanych uczestników

Regulamin

Regulamin, prosimy zapoznać się przed zapisem
kliknij tutaj
NIE DRUKOWAĆ

RODO

Dokument o ochronie danych osobowych RODO, prosimy zapoznać się przed zapisem
kliknij tutaj
NIE DRUKOWAĆ

klauzla informacyjna

Dokument o ochronie danych osobowych RODO, prosimy zapoznać się przed zapisem
kliknij tutaj
NIE DRUKOWAĆ

Oświadczenie rodziców / opiekunów prawnych

Oświadczenie rodziców/opiekunów, prosimy zapoznać się przed zapisem
kliknij tutaj
WYDRUKOWANY I PODPISANY DOKUMENT PRZYNIEŚĆ DO RECEPCJI

zgoda alb

Oświadczenie rodziców/opiekunów, prosimy zapoznać się przed zapisem
kliknij tutaj
WYDRUKOWANY I PODPISANY DOKUMENT PRZYNIEŚĆ DO RECEPCJI

COVID-19

Zgoda COVID-19
kliknij tutaj
WYDRUKOWANY I PODPISANY DOKUMENT PRZYNIEŚĆ DO RECEPCJI

Zapisy

Zapisz się (kliknij)
Privacy Settings
We use cookies to enhance your experience while using our website. If you are using our Services via a browser you can restrict, block or remove cookies through your web browser settings. We also use content and scripts from third parties that may use tracking technologies. You can selectively provide your consent below to allow such third party embeds. For complete information about the cookies we use, data we collect and how we process them, please check our Privacy Policy
Youtube
Consent to display content from Youtube
Vimeo
Consent to display content from Vimeo
Google Maps
Consent to display content from Google